سیستمهای حفاظتی اتومبیل

کاتالوگ فارسی دزدگیر هوتای تصویری

کاتالوگ دزدگیر هوتای تصویری

راهنما و کاتالوگ فارسی دزدگیر هوتای تصویری شامل : نقشه نصب و سیم کشی دزدگیر هوتای و روش تنظیم دستگاه مرکزی و همچنین روش تنظیمات ریموت هوتای تصویری.

این راهنما برای انواع دزدگیر هوتای تصویری کاربرد دارد از جمله ( دزدگیر هوتای 109دزدگیر هوتای 129دزدگیر هوتای 130 و … ).

در انتهای صفحه نیز فایل Pdf کاتالوگ دزدگیر هوتای تصویری قرار دارد که در صورت تمایل میتوانید دانلود کنید.

کاتالوگ فارسی دزدگیر هوتای تصویری

روش کد دادن ریموت هوتای تصویری :

در حالت Disarm کلید داخل دستگاه مرکزی ( کلید لرن ) را یکبار بزنید سپس یکی از کلیدهای ریموت را بفشارید.

 شوک دو مرحله ای:

اگر ضربه ی نسبتا آرامی به خودرو وارد شود ، آژیر می زند و راهنما فلاش می زند. ریموت بیپ و ویبره میزند. برای یادآوری، علامت تحریک شوک سنسور و راهنما روی ریموت فلاش می زنند. اگر در مدت ۱۵ ثانیه بعد از بار اول، شوک سنسور مجددا تحریک و یا ضربه ای شدیدتر به آن وارد شود ، آژیر و راهنما برای ۲۵ ثانیه می زنند. علائم روی ریموت مانند مرحله اول خواهد بود.

ریست اضطراری :

در حالتی که دزدگیر فعال است ( Arm ) درب خودرو را با کلید باز کنید ، ظرف ۱۰ ثانیه Acc را On کرده و شاسی Reset را ۲ بار فشار دهید سپس سیستم Reset شده و از حالت دزدگیر خارج می شود.

 ضد سرقت :

در وضعیتی که خودرو روشن می باشد،کلید قفل بی صدا را دوبار فشار دهید تا راهنما دوبار فلاش بزند. بعد از ۱۵ ثانیه آژیر و راهنما به مدت ۱۵ثانیه می زنند. بعد از این مدت دربها قفل شده و برق موتور قطع می شود (در صورت فعال بودن قطع برق با جامپر ۱ .) آژیر و راهنما همچنان می زنند. ریموت ۱۵ ثانیه بیپ و ۴ بار ویبره می زند. آیکون راهنما در همان زمان روی ریموت می زند و آیکون استارت نشان داده می شود. برای خروج از حالت ضد سرقت در حالتی که Acc  ON است شاسی Reset را دوبار فشار دهید.

 Auto Arm :

اگر بعد از خاموش کردن خودرو و پیاده شدن و بستن درب، دستگاه Arm نشود، بعد از ۲۵ ثانیه سیستم بطور اتوماتیک به حالت Arm می رود اما دربها قفل نمی شود. این قابلیت را می توان به این صورت فعال و غیر فعال کرد:

Acc را On کرده و درب ها را ببندید، سپس کلید قفل را ۲ ثانیه فشرده نگه دارید. (LED و آژیر ۲ بار می زنند).

قفل اتوماتیک بعد از Disarm :

هنکامی که دستگاه Arm است اگر Disarm شود اما تا ۲۵ ثانیه درب ها باز نشوند سیستم بصورت اتوماتیک دوباره Arm و قفل خواهد شد.

قفل کودک :

۱۵ ثانیه بعد از روشن شدن موتور (ACC ON ) با اولین ترمز دربها قفل و با خاموش کردن موتور دربها باز می شوند.

زمان تاخیر سنسورهای درب ( Light Dome )

بعد از Arm شدن، تا زمانی که چراغ سقفی خودرو روشن باشد دستگاه تا ۳ دقیقه آلارم نمی دهد. در مدت این ۳ دقیقه چنانچه دربی باز شود دستگاه تحریک شده و آلارم می دهد.

جامپرها :

P1 :فعال/غیرفعال بودن فلاشر هنگام باز بودن درب (حالت کارخانه: فعال)
P2 :پمپ بادی (output 5s.3 / (پمپ الکتریکی (output 1s) (حالت کارخانه: الکتریک).

مد کارواش :

در حالت Disarm و هنگامی که Acc ، Off باشد اگر شاسی Reset را ۵ بار بزنیم (دربها بسته باشند) آژیر یکبار آلارم می زند. در این حالت ریموت فقط برای قفل و باز کردن درب استفاده می شود. تکرار مراحل بالا با ۲بار آژیر زدن نشان دهنده خروج از حالت کارواش است.

ثبت تحریک :

اگر در حالت Arm خودرو تحریک شده باشد ، تحریک ثبت شده و در هنگام Disarm شدن، آژیر ۴ بار کوتاه آلارم می زند (برای هشدار به کاربر که در صورت لزوم خودرو را چک کند).

حافظه دزدگیر :

در صورتی که باطری خودرو خراب و یا از مدار خارج شده باشد، با وصل مجدد باطری خودرو بعد از هر مدتی، دزدگیر بعد از ۵ ثانیه به آخرین وضعیت قبل از خرابی باطری (Arm یا Disarm) باز می گردد.

تنظیم ساعت ریموت هوتای :

کلید قفل و کلید باز را حدود ۲ ثانیه باهم نگه داشته بعد از بیپ زدن ، ساعت را با کلید قفل تنظیم کرده و برای تغییر به تنظیم دقیقه از کلید باز استفاده کنید. با کلیدهای قفل و قفل بی صدا دقیقه را کم و زیاد کرده و با نگه داشتن مجدد کلیدهای قفل و باز تنظیم ساعت را ذخیره کنید.

نقشه سیم بندی دزدگیر هوتای تصویری

روشهای بستن قفل مرکزی دزدگیر هوتای تصویری

تصویر راهنمای انگلیسی دزدگیر هوتای تصویری

نقشه سیم کشی دزدگیر