کاتالوگ دزدگیر هوتای تصویری

کاتالوگ فارسی دزدگیر هوتای تصویری

راهنما و کاتالوگ فارسی دزدگیر هوتای تصویری شامل : نقشه نصب و سیم کشی دزدگیر هوتای و روش تنظیم دستگاه مرکزی و همچنین روش تنظیمات ریموت هوتای تصویری.

این راهنما برای انواع دزدگیر هوتای تصویری کاربرد دارد از جمله ( دزدگیر هوتای 109دزدگیر هوتای 129دزدگیر هوتای 130 و … ).

در انتهای صفحه نیز فایل Pdf کاتالوگ دزدگیر هوتای تصویری قرار دارد که در صورت تمایل میتوانید دانلود کنید.

کاتالوگ فارسی دزدگیر هوتای تصویری

روش کد دادن ریموت هوتای تصویری :

در حالت Disarm کلید داخل دستگاه مرکزی ( کلید لرن ) را یکبار بزنید سپس یکی از کلیدهای ریموت را بفشارید.

 شوک دو مرحله ای:

اگر ضربه ی نسبتا آرامی به خودرو وارد شود ، آژیر می زند و راهنما فلاش می زند. ریموت بیپ و ویبره میزند. برای یادآوری، علامت تحریک شوک سنسور و راهنما روی ریموت فلاش می زنند. اگر در مدت ۱۵ ثانیه بعد از بار اول، شوک سنسور مجددا تحریک و یا ضربه ای شدیدتر به آن وارد شود ، آژیر و راهنما برای ۲۵ ثانیه می زنند. علائم روی ریموت مانند مرحله اول خواهد بود.

ریست اضطراری :

در حالتی که دزدگیر فعال است ( Arm ) درب خودرو را با کلید باز کنید ، ظرف ۱۰ ثانیه Acc را On کرده و شاسی Reset را ۲ بار فشار دهید سپس سیستم Reset شده و از حالت دزدگیر خارج می شود.

 ضد سرقت :

در وضعیتی که خودرو روشن می باشد،کلید قفل بی صدا را دوبار فشار دهید تا راهنما دوبار فلاش بزند. بعد از ۱۵ ثانیه آژیر و راهنما به مدت ۱۵ثانیه می زنند. بعد از این مدت دربها قفل شده و برق موتور قطع می شود (در صورت فعال بودن قطع برق با جامپر ۱ .) آژیر و راهنما همچنان می زنند. ریموت ۱۵ ثانیه بیپ و ۴ بار ویبره می زند. آیکون راهنما در همان زمان روی ریموت می زند و آیکون استارت نشان داده می شود. برای خروج از حالت ضد سرقت در حالتی که Acc  ON است شاسی Reset را دوبار فشار دهید.

 Auto Arm :

اگر بعد از خاموش کردن خودرو و پیاده شدن و بستن درب، دستگاه Arm نشود، بعد از ۲۵ ثانیه سیستم بطور اتوماتیک به حالت Arm می رود اما دربها قفل نمی شود. این قابلیت را می توان به این صورت فعال و غیر فعال کرد:

Acc را On کرده و درب ها را ببندید، سپس کلید قفل را ۲ ثانیه فشرده نگه دارید. (LED و آژیر ۲ بار می زنند).

قفل اتوماتیک بعد از Disarm :

هنکامی که دستگاه Arm است اگر Disarm شود اما تا ۲۵ ثانیه درب ها باز نشوند سیستم بصورت اتوماتیک دوباره Arm و قفل خواهد شد.

قفل کودک :

۱۵ ثانیه بعد از روشن شدن موتور (ACC ON ) با اولین ترمز دربها قفل و با خاموش کردن موتور دربها باز می شوند.

زمان تاخیر سنسورهای درب ( Light Dome )

بعد از Arm شدن، تا زمانی که چراغ سقفی خودرو روشن باشد دستگاه تا ۳ دقیقه آلارم نمی دهد. در مدت این ۳ دقیقه چنانچه دربی باز شود دستگاه تحریک شده و آلارم می دهد.

جامپرها :

P1 :فعال/غیرفعال بودن فلاشر هنگام باز بودن درب (حالت کارخانه: فعال)
P2 :پمپ بادی (output 5s.3 / (پمپ الکتریکی (output 1s) (حالت کارخانه: الکتریک).

مد کارواش :

در حالت Disarm و هنگامی که Acc ، Off باشد اگر شاسی Reset را ۵ بار بزنیم (دربها بسته باشند) آژیر یکبار آلارم می زند. در این حالت ریموت فقط برای قفل و باز کردن درب استفاده می شود. تکرار مراحل بالا با ۲بار آژیر زدن نشان دهنده خروج از حالت کارواش است.

ثبت تحریک :

اگر در حالت Arm خودرو تحریک شده باشد ، تحریک ثبت شده و در هنگام Disarm شدن، آژیر ۴ بار کوتاه آلارم می زند (برای هشدار به کاربر که در صورت لزوم خودرو را چک کند).

حافظه دزدگیر :

در صورتی که باطری خودرو خراب و یا از مدار خارج شده باشد، با وصل مجدد باطری خودرو بعد از هر مدتی، دزدگیر بعد از ۵ ثانیه به آخرین وضعیت قبل از خرابی باطری (Arm یا Disarm) باز می گردد.

تنظیم ساعت ریموت هوتای :

کلید قفل و کلید باز را حدود ۲ ثانیه باهم نگه داشته بعد از بیپ زدن ، ساعت را با کلید قفل تنظیم کرده و برای تغییر به تنظیم دقیقه از کلید باز استفاده کنید. با کلیدهای قفل و قفل بی صدا دقیقه را کم و زیاد کرده و با نگه داشتن مجدد کلیدهای قفل و باز تنظیم ساعت را ذخیره کنید.

نقشه سیم بندی دزدگیر هوتای تصویری

روشهای بستن قفل مرکزی دزدگیر هوتای تصویری

تصویر راهنمای انگلیسی دزدگیر هوتای تصویری

نقشه سیم کشی دزدگیر
اتومبیل

دزدگیر ماشین و هر آنچه لازم است بدانیم

حفاظت از اتومبیل همیشه دغدغه صاحبان خودرو است در این مقاله سعی داریم شما را نحوه عملکرد دزدگیر ماشین و انواع دزدگیر ماشین و نکات قابل توجه در این رابطه آشنا کنیم .

سرقت اتومبیل در بعضی از شهرها بیشتر و در برخی شهرها کمتر است اما این جرمی است که همه روزه در همه جای دنیا اتفاق می افتد . از آنجا که احتمالاً اتومبیل شما یکی از گرانترین وسایلی است که شما در اختیار دارید ، بد نیست که  به فکر امنیت اتومبیل خود باشید.

ادامه مطلب

راهنمای نصب ردیاب زنوتیک

کاتالوگ نصب و راه اندازی ردیاب زنوتیک

فهرست عناوین در کاتالوگ ردیاب زنوتیک

1.مشخصات، امکانات و لوازم.
2.جاگذاری سیم کارت.
3.سیم بندی.
4.شروع به کار دستگاه.
5.وضعیت LED ها.
6.تنظیمات اولیه دستگاه و دستورات.
7.عملکرد دستگاه.
8.کارکرد با دستگاه به وسیله سایت و نرم افزار.
9.ایرادات و رفع آنها.
10 .جدول دستورات.
11 .بررسی شارژ و افزایش اعتبار سیم کارت.

نصب ردیاب خودرو زنوتیک GT06N بسیار ساده و آسان است ، در ادامه با قابلیتها و دستورات و نحوه به کار گیری این دستگاه آشنا میشوید.

ادامه مطلب

دفترچه راهنمای دزدگیر اماکن سایلکس SG7

دفترچه راهنمای دزدگیر اماکن سایلکس SG7

دفترچه راهنمای دزدگیر اماکن سایلکس SG7 پلاس در قالب یک فایل PDF همراه با نقشه نصب و انجام تنظیمات در پایین صفحه قابل دریافت است ، همچنین در زیر لیست مطالب دفترچه راهنمای دزدگیر اماکن سایلکس به اختصار بیان شده است.

ادامه مطلب

روکش سرامیکی خودرو

دانستنیهای پوشش سرامیکی خودرو

روکش سرامیکی خودرو چیست؟

روکش سرامیکی خودرو (مانند Opti-Coat Pro ، C.Quartz و سرامیک پرو) یک پلیمر مایع است که به قسمت بیرونی وسیله نقلیه اضافه می شود.

این پوشش از نظر شیمیایی با رنگ کارخانه خودرو پیوند می خورد و لایه ای محافظ ایجاد می کند.

در واقع با اجرای روکش سرامیکی خودرو لایه ای بر روی خودرو قرار میگیرد که این پوشش سرامیکی (یا پوشش نانو سرامیکی) نامیده می شود و برای دوستداران خود می تواند زیبایی قابل توجهی به وسیله نقلیه بیفزاید.

ادامه مطلب

سنسور دمای آب خودرو

سنسور دمای آب خودرو و چگونگی عملکرد آن

عملکرد سنسور دمای آب خودرو : سنسور دمای آب اتومبیل یکی از سنسورهای موجود در موتور خودرو است که کاربرد مرتبط با تنظیم دمای آب موجود در موتور  دارد و خرابی یا نبودن این سنسور موجب اختلالاتی در کارکرد موتور خودرو میشود .

water temperature sensor

(WTS)  مخفف کلمه water temperature sensor است که سنسور آب خودرو با این عنوان نام گذاری میشود.

ادامه مطلب

درباره کیا اپتیما 2020

کیا اولین تصاویر از سدان متوسط اپتیما مدل 2020 را منتشر کرد که تفاوت زیادی با مدل قبلی خود دارد. پس از آنکه هیوندای با سوناتای جدید و زیبای خودش بخش سدان متوسط را به چالش کشید ، کیا به دنبال انجام همان کار با Optima  است.

آنچه در اینجا میبینیم تصاویر رسمی از نسخه K5 است که قرار است ماه آینده در کره جنوبی به فروش برسد .

ادامه مطلب

تفاوت لاستیکهای اتومبیل

تفاوت لاستیکهای اتومبیل زمستانی و تابستانی و چهار فصل

تفاوت لاستیکهای اتومبیل ؟ اهمیت استفاده از تایر مناسب در شرایط آب و هوایی گوناگون چیست؟ BMW با تولید ویدئو کلیپی اقدام به نشان دادن اهمیت لاستیک‌های مناسب برای شرایط گوناگون کرده است و  تأثیرات استفاده از لاستیک‌های نامناسب با فصل‌های سال را نشان داده است .

در ادامه با کارایی و تفاوت لاستیکها با ما همراه باشید.

ادامه مطلب

چراغ پشت آمپر

معانی چراغهای هشدار دهنده اتومبیل

چراغهای هشدار دهنده اتومبیل یا چراغ پشت آمپر کاربردها و معانی .

کدام یک از چراغهای هشدار دهنده در داشبورد اتومبیل شما فعال هستند؟

راهنمای زیر به شما کمک می کند تا درک کنید که معانی نمادها و نشانگرهای  چراغهای هشدار دهنده اتومبیل ( همه مدل های اتومبیل ، کامیون ، اتوبوس و موتور سیکلت ) در داشبورد خودرو شما نشان دهنده چیست؟

در این مطلب خواهید آموخت که آیا این یک اخطار مهم است و نیاز به توجه فوری دارد ، یا اینکه شما باید برای بازدید از یک مکانیک یا نمایندگی خودرو خود وقت بگیرید.

ادامه مطلب