معرفی خودرو

درباره کیا اپتیما 2020

کیا اولین تصاویر از سدان متوسط اپتیما مدل 2020 را منتشر کرد که تفاوت زیادی با مدل قبلی خود دارد. پس از آنکه هیوندای با سوناتای جدید و زیبای خودش بخش سدان متوسط را به چالش کشید ، کیا به دنبال انجام همان کار با Optima  است.

آنچه در اینجا میبینیم تصاویر رسمی از نسخه K5 است که قرار است ماه آینده در کره جنوبی به فروش برسد .

2020 Kia K5

کیا اپتیمای جدید با طول 4905 میلی متر و عرض 1860 میلی متر، 50 میلی متر کشیده تر و 25 میلی متر عریض تر از مدل کنونی خود بوده و فاصله 2850 میلی متری بیش تر بین دو محور آن سواری با ثبات تری را فراهم می کند در حالی که خط سقف 20 میلی متر کوتاه تر آن نیم رخ اسپرت این خودرو را تضمین می کند.

چراغ های جلوی باریک این خودرو لامپ های LED دید در روز را نیز در خود دربر گرفته است که اولین بار در کادنزای بزرگ تر دیده شده بود. کیا این طرح را به ضربان قلب تشبیه می کند.

رینگهای کیا اپتیما 2020

نسخه های پایه خودرو K5 در کره جنوبی با چرخ های آلیاژی 16 اینچی به فروش خواهد رسید ، اما رینگهای 17 یا 18 اینچی و حتی رینگ  19 اینچی در مدلهای های گران تر وجود دارند.

علاوه بر آن رینگها دارای، رنگهای خاکستری روشن و خاکستری تیره و مشکی براق خواهند بود .

Kia Optima

در بدنه کناره کیا اپتیما خطوطی در طول بدنه کشیده شده در حالی که نواری کرومی در بالای شیشه های آن به سمت عقب کشیده شده است. شیشه های کناری این خودرو بدون قاب شده اند.

Kia Optima

ظاهر جلوی اپتیما دارای سبک طراحی Tiger Nose Evolution جدید کیا است که ترکیبی از طراحی سه بعدی و چراغ های جلو و جلوپنجره ارگانیک تر از قبل است.

به گفته این برند کره ای، شکل جلوپنجره این خودرو مبتنی بر پوست کوسه است تا تصویری اسپرت و قدرتمند به نمایش بگذارد.

ویستا الکترونیک

طبق رسم مقاله نویسی در شرکت ویستا الکترونیک نگاه زیباتون رو به خواندن متن زیر دعوت میکنم.

هنگام تنگدستی در عیش کوش و مستی

کاین کیمیای هستی قارون کند گدا را…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *