فنی خودرو

معانی چراغهای هشدار دهنده اتومبیل

چراغ پشت آمپر

معانی چراغهای هشدار دهنده اتومبیل

کدام یک از چراغهای هشدار دهنده در داشبورد اتومبیل شما فعال هستند؟

راهنمای زیر به شما کمک می کند تا درک کنید که معانی نمادها و نشانگرهای  چراغهای هشدار دهنده اتومبیل ( همه مدل های اتومبیل ، کامیون ، اتوبوس و موتور سیکلت ) در داشبورد خودرو شما نشان دهنده چیست؟

در این مطلب خواهید آموخت که آیا این یک اخطار مهم است و نیاز به توجه فوری دارد ، یا اینکه شما باید برای بازدید از یک مکانیک یا نمایندگی خودرو خود وقت بگیرید.

نمادهای هشدار دهنده چراغ پشت آمپر خودرو

در مورد چراغهای هشدار دهنده اتومبیل پایین باید خودرو خود را بررسی کنید زیرا برای شناسایی مشکل احتمالی ماشین ، مشکلات ایمنی یا نقاط خرابی بررسی فوری و ضروری لازم است.

در این مقاله از شرکت ویستا الکترونیک سعی کردیم کاملترین علائم چراغ های پشت آمپر و دلیل  چشمک زدن چراغهای پشت آمپر را توضیح دهیم امیدواریم که مفید فایده قرار گیرد.

چراغ و علائم نمادهای ایمنی پشت آمپر

چراغ داشبورد وسیله نقلیه شما نقش مهمی دارند. این چراغ ها مشکلی را در مورد اتومبیل شما نشان می دهد که نیاز به اقدام فوری یا بررسی دارد.

چراغ و علائم نمادهای روشنایی پشت آمپر

نمادهای روشنایی خودرو به سیستم روشنایی ماشین شما متصل هستند. این نمادها معمولاً به رنگ آبی ، سبز یا زرد رنگ هستند.

چراغ و علائم نمادهای رایج پشت آمپر

برای جلوگیری از بروز مشکلات احتمالی در اتومبیل ، مهم است که نه تنها چراغهای هشدار دهنده اتومبیل بلکه همچنین چراغهای رایج خودرو را نیز بررسی کنید.

چراغ و علائم نمادهای ویژگی پیشرفته پشت آمپر

چراغهای هشدار دهنده اتومبیل یا چراغ پشت آمپر

نمادهای ویژگی پیشرفته اتومبیل شما با یک ویژگی خاص و پیشرفته خودرو همراه است. اگر مشکلات بالقوه ای وجود داشته باشد یا اینکه سیستمی فعالیت و کار  کند ، به شما اطلاع میدهد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *